Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Gold-Vit D3 2000 N120 Ekonomiskais ģimenes iepakojums!

Gold-Vit D3 2000 N120 Ekonomiskais ģimenes iepakojums!

Augstas kvalitātes D3 vitamīns optimālā devā, ģimenei draudzīgā, ekonomiskā iepakojumā.

Satur augstu ikdienas D3 vitamīna devu (2000SV/50µg) vienā tabletē - uzturoša ikdienas deva visai ģimenei - gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Maza tablete - viegli norīt!

                              

Sastāvs:

Viena tablete satur vidēji augstu D3 vitamīna devu 2000SV/ 50mcg. 


Lietošana un devas:

Pieaugušajiem, ieskaitot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, pusaudžiem un bērniem no 11 gadu vecuma - 1-2 tabletes dienā; bērniem vecumā no 1- 10 gadiem – 1 tablete dienā vai pēc ārsta norādījumiem. 


Iepakojums:

120 tabletes 


Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Gold–Vit® D3 2000 augstas kvalitātes D3 vitamīns ģimenei draudzīgā, ekonomiskajā iepakojumā.  Satur optimālu D vitamīna dienas devu (2000SV/50µg) vienā tabletē - uzturoša ikdienas deva visai ģimenei! Maza tablete - viegli norīt.


D3 vitamīns:

 • palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu un perifēro nervu darbību - mazina kaulu lūšanas risku, hroniskas un fibromiaļģijas sāpes

 • veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs
 • veicina normālu imūnsistēmas darbību - mazina autoimūno procesu (ieteicams lietot hronisku, autoimūnu slimību papildus ārstēšanā – osteoporozes, reimatoīdā artrīta, Krona slimības, asinsvadu bojājumu u.c. gadījumos)
 • aizkavē hromosomu telomēru saīsināšanos - kavē bioloģisko novecošanos - spēj pagarināt vesela cilvēka mūžu – dzīvildzi
 • mazina ļaundabīgu audzēju attīstības risku (krūts, prostatas, zarnu, plaušu, leikēmijas un mieloma) un mazina kopējo mirstību no ļaundabīgiem audzējiem.
 • D vitamīns palīdz samazināt kritienu risku, kas saistīts ar posturālu (ortostātisku) nestabilitāti un muskuļu vājumu. Kritieni ir riska faktors kaulu lūzumiem vīriešiem un sievietēm no 60 gadu vecuma*. *Norāde attiecināma uz sievietēm un vīriešiem no 60 gadu vecuma. Labvēlīgo ietekmi panāk, dienā uzņemot vismaz 20µg D vitamīna no visiem avotiem.


D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu.Ieteicams ikvienam, lai atjaunotu un uzturētu normālu D3 vitamīna līmeni organismā - sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā; sievietēm menopauzes laikā; fiziski aktīviem cilvēkiem un pie lielas fiziskās slodzes; sportistiem; stiprai un veselai kaulu sistēmai, cilvēkiem ar kaulu mineralizācijas problēmām; vecākiem cilvēkiem; ikvienam rudens – ziemas periodā; cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē un ikdienā lieto UVS aizsargkrēmu.


Īpaši ieteicams papildus pie dažādas izcelsmes D3 vitamīna deficīta organismā (riska grupas D3 deficītam):

 • sievietēm menopauzē
 • medikamentu izraisīts D3 deficīts - cilvēkiem, kuri regulāri lieto statīnus, glikokortikoīdus, antikoagulantus, antikonvulsantus, antibiotiķus
 • diabēta pacientiem

 • cilvēkiem ar hroniskām aknu un nieru slimībām
 • cilvēkiem ar malabsorbciju (celiakija, Krona slimība, u.c.)
 • cilvēkiem ar lieko svaru - aptaukošanosLietošana un devas: Pieaugušajiem, ieskaitot grūtnieces un sievietes, kuras baro bērnu ar krūti, pusaudžiem un bērniem no 11 g.v. – 1-2  tabletes dienā;  bērniem vecumā no 1- 10 gadiem – 1 tablete dienā vai pēc ārsta norādījumiem. 


Saskaņā ar Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) sniegto informāciju D vitamīna droša deva pieaugušajiem, ieskaitot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, bērniem un pusaudžiem no 11-17 gadu vecumam ir noteikts 100µg (4000SV)/ dienā; bērniem no 1–10 gadu vecumam ir noteikts 50μg (2000SV)/ dienā; zīdaiņiem līdz viena gada vecumam - 25 μg (1000SV)/ dienā.(Scientific Opinion on the Tolerable Upper Intake Level of vitamin D, EFSA Journal 2012;10(7):2813)


Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums!Sastāvs: 1 tablete satur:

D3 vitamīns (holekalciferols)

50µg/ 2000SV (1000%*)

                                                 * % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)

 

Nesatur cukuru, lipekli (glutēnu), laktozi un ĢMO!


Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z o.o., www.olimp-labs.com