Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Gold Glucosamine 1000 N120 kapsulas. Ekonomiskais iepakojums!

Gold Glucosamine 1000 N120 kapsulas. Ekonomiskais iepakojums!

Gold Glucosamine 1000 ir augstas kvalitātes preparāts, kas satur glikozamīna sulfātu augstā koncentrācijā un C vitamīnu, kas veicina normālu kaulu un skrimšļu darbību.


Glikozamīna sulfāts 2KCl 1000mg • C vitamīns


Sastāvs: 

Katra kapsula satur dabīgu no vēžveidīgo apvalkiem iegūtu ekstraktu – glikozamīna sulfāta 2KCl ļoti augstā devā, kas ir glikozaminoglikāni (locītavas skrimšļa pamatsastāvdaļa), kas veido ķermeņa saistaudus. 


Lietošana un devas: 

1 - 2 kapsulas dienā vai pēc ārsta norādījumiem, pēc ēšanas, uzdzerot pietiekošu daudzumu ūdens. 


Iepakojums: 

Ekonomiskais iepakojums 3-4 mēnešiem:120 kapsulasUztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


14.99 EUR
Pieejams
Piegādāsim 3-5 darba dienu laikā
1 Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Cenā nav iekļauta piegādes maksa.

Satur dabīgu, no vēžveidīgo apvalkiem iegūtu ekstraktu – glikozamīna sulfātu, kas sekmē locītavas skrimšļa pamatsastāvdaļas glikozaminoglikānu veidošanos.


Glikozamīns ir svarīga sastāvdaļa locītavu skrimšļu struktūrā, tas:


• sekmē jaunu skrimšļaudu veidošanos,


• mazina tālāku skrimšļa nodilšanu,


• palielina kustību amplitūdu un uzlabo nolietoto locītavu (ceļgalu, gūžu, roku u.c.) darbību,


• Glikozamīna sulfāts pozitīvi iespaido simptomātiskas un strukturālās izmaiņas ceļa locītavā. Šīs īpašības nevar tikt piedēvētas citiem glikozamīna sāļiem (piem. glikozamīna hidrohlorīdam). (Rheumatology. 2007; 46(5):731-735)


Uzņemot pilnvērtīgu uzturu, cilvēka organisms pats spēj sintezēt saistaudu komponentus, taču palielinoties vecumam, kā arī vielmaiņas traucējumu gadījumā skrimšļu atjaunošanās nenotiek pilnīgi; palielināta fiziskā slodze un liekais svars ir papildus slodze locītavām, kas rada risku skrimšļu ātrākai nodilšanai/ nolietojumam. Cilvēkam glikozamīns ir atrodams visos audos, bet augstā koncentrācijā tas ir sastopams locītavu skrimšļos un saistaudos.


C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu kolagēna (saistaudu galvenās sastāvdaļas) veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, skrimšļu un asinsvadu darbībai.Lietošana un devas: Pieaugušajiem 1-2 kapsula dienā, ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā, vai kā ieteicis ārsts. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.


Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, jālieto regulāri, ievērojot norādīto diennakts devu vismaz 6-8 nedēļas!
Sastāvs:1 kapsula2 kapsulas 
 

Glikozamīna sulfāts 2KCl, kas satur 

950mg 1900mg
Glikozamīna aktīvo formu398mg796mg
C vitamīns (askorbīnskābe) 30mg (37,5%*) 60mg (75%*)
* % no ieteicamās diennakts devas (IDD)

Ražotājs: Ražots ES, Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija, www.olimp-labs.com