Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

FILORGA HYDRA-HYAL 30ml

Akcija !
 
FILORGA HYDRA-HYAL 30ml

INTENSĪVI MITRINOŠS UN APJOMU ATJAUNOJOŠS KONCENTRĀTS


Četru hialuronskābes (HS) veidu komplekss ļoti augstā koncentrācijā  + ekskluzīvā šūnu struktūras atjaunojošā pamatformula - NCTF® intensīvi mitrina ādu, izlīdzina un atjauno apjomu.Lietošana: No rīta un/vai vakarā; piemērots visiem ādas tipiem 


Iepakojums: 30ml


FILORGA® laboratorijas MEDI-COSMETIQUE® SĒRIJA - estētiskās medicīnas eksperts!

FILORGA® - PIRMĀ FRANCIJAS ESTĒTISKĀS MEDICĪNAS LABORATORIJA, KOPŠ 1978 GADA!


Šobrīd preparāts nav noliktavā, bet drīzumā gaidām pievedumu. Jautājumu gadījumā raksti mums - vitamini@liger.lv

Apvienojot ilgstošo pieredzi un jaunākos atklājumus filleru ražošanā, Filorga labaratorijas estētiskās medicīnas eksperti radījuši efektīvu ādas kopšanas līdzekli ar augsti koncentrētu hialuronskābi: HYDRA-HYAL® satur līdz desmit reizes vairāk hialuronskābes (HS) nekā parastie produkti. 

  • Mitrina, izlīdzina un atjauno apjomu: četru veidu hialuronskābju kombinācija dziļi iekļūst ādā, nodrošinot tūlītēju mitrinošu, izlīdzinošu un apjomu atjaunojošu iedarbību. Augstas molekulārmasas HS mitrina un izlīdzina; vidējas molekulārmasas HS dziļi mitrina; zemas molekulārmasas HS intensīvi atjauno ādas apjomu; iekapsulētā HS izdalās pakāpeniski, nodrošinot ilgstošu iedarbību, padziļināti mitrinot ādu un atjaunojot tās apjomu.
  • Ilgstošs, jaunavīgu izskatu veicinošs efekts: 2 augu valsts komponenti - aļģu oligofurcelarāns un alpīnijas lapas, stimulē iekšējās hialuronskābes sintēzi ādas dermas un epidermas slāņos, atjaunojot iekšējās hialuronskābes rezerves.
  • Ādas mirdzumu nostiprinoša iedarbība: ofiopogona saknes fruktāna izteikti ādu atjaunojošā iedarbība savienojumā ar ekskluzīvo šūnu atjaunojošo pamatformulu - NCTF® - efektīvi stimulē fibroblastu un kolagēna veidošanās procesus, palīdz saglabāt ādas dabisko mirdzumu. 


Rezultāts: Unikāla, hialuronskābei līdzīga konsistence - zīdaini maiga āda bez lipīguma. Tūlītēja dziļi mitrinoša iedarbība; āda atgūst apjomu un tiek intensīvi mitrināta; atjaunojas ādas mirdzums un tvirtums. Pēc 14 dienu lietošanas redzami mazinās ādas atūdeņošanās izraisītās smalkās krunciņas.


Lietošana: Seruma konsistence ir tuva tīrai hialuronskābei; piemērots jebkura tipa ādai, no sausas līdz pat taukainai. To iespējams lietot atsevišķi vai pirms krēma. Uzklāt katru dienu, no rīta un/vai vakarā, pirms ierastā dienas vai nakts krēma uz tīras sejas, kakla un dekoltē zonas. 


Ražotājs: LABORATOIRES FILORGA COSMETIQUES, 2-4 rue de Lisbonne, 75008, Parīze, FRANCIJA

www.filorga.com

Vairāk informācijas šeit:https://www.filorga.com/wo_en/hydra-hyal