Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Ārstējošās dabas vielas

Ķiploks - augs ar dievu jūtu apvainojošu smaku

Uzraksti uz Heopsa piramīdas liecina, ka ar ķiplokiem ēdināti tās cēlāji. Ne Senajā Grieķijā, ne Ēģiptē ķiplokus ikdienas uzturā parasti nelietoja to smakas dēļ, to uzskatīja par dieva jūtas apvainojošu. Taču Ēģiptes faraoni ķiplokus izmantoja vergu uzturā, lai tie mazāk slimotu un būtu fiziski spēcīgāki.


Lasīt vairāk »

Granātābolu sula mazina sirds un asinsvadu slimību risku

Pacientiem, kam veica hemodialīzi (asins attīrīšana, izmantojot mākslīgo filtru) un kas samērīgos daudzumos lietoja granātābolu sulu, viena gada laikā novēroja nepārtrauktu un labvēlīgu efektu uz lipīdu stāvokli, assinspiedienu un ārstēšanās gaitā nepieciešamo antihipertensīvo medikamentu daudzumu.

Lasīt vairāk »

Dzērveņu sulā esošās aktīvās vielas spēj pieveikt baktērijas urīnceļos astoņu stundu laikā

Zinātnieki ziņo, ka dzērveņu sulas dzeršana astoņu stundu laikā spēj apturēt baktēriju attīstību urīnceļu infekcijā. Līdzšinējie pētījumi ir parādījuši, ka dzērveņu sulas aktīvās vielas netiek iznīcinātas gremošanas sistēmā pēc tam, kad sula ir izdzerta, tā vietā cīnoties pret baktērijām, ieskaitot baktēriju E.coli.

Lasīt vairāk »

Vai varam ar dabas vielām samazināt holesterīnu?

Mūsdienās arvien pieaug saslimstība ar sirds un asinsvadu slimībām. To attīstības pamatā ir neveselīgs dzīvesveids, kā arī lipīdu vielmaiņas traucējumi. Paaugstināts holesterīna līmenis ir viens no galvenajiem riska faktoriem, kas paaugstina kardiovaskulāro slimību risku.

Lasīt vairāk »