Preces: 0
Par summu: 0 EUR
Apskatīt grozu »
PRODUKTU GRUPAS
Akcijas
INFORMĀCIJA

Jaunie produkti
ZinxaVir Immuno N30

ZinxaVir Immuno N30

Jaunākās paaudzes kombinēta cinka formula sūkājamu tablešu (pastilu) veidā visaptverošai organisma aizsardzībai. 

Cinks uzlabo organisma pretošanās spējas pret bakteriālām un vīrusu infekcijām.* (EFSA Journal 2009; 7(9):1229).


Kombinēts cinka preparāts ar lokālu un vispārēju iedarbību - 2 veidu cinka formas nodrošina cinka visaptverošu iedarbībucinka glikonāts sāk darboties vietēji – mutē, savukārt, lēnā cinka helāta jonu izdale nodrošina cinka ilgstošu vispārēju iedarbību!


  • satur 2 veida cinka formas ar apstiprinātu efektivitāti 
  • ilgstošas darbības sūkājamas tabletes (pastilas)
  • ērta lietošana -  1 pastila dienā
  • bērniem no 11 gadiem un pieaugušajiem
  • piemērots vegāniem un veģetāriešiem
  • nesatur vielas, kas samazina cinka jonu uzsūkšanos
  • ALBIONTM minerālvielu kvalitātes garantijaSastāvs: Katra pastila satur cinka glikonātu un cinka aminoskābes helātu ALBIONTM (cinka bisglicināts), kas satur tīro cinku 15mg (150% no IDD).Lietošana un devas:

Bērniem no 11g.v. un pieaugušajiem – lēnām nosūkāt 1 pastilu dienā pēc ēšanas. Pēc lietošanas apmēram 30 minūtes vajadzētu atturēties no ēšanas un dzeršanas.


SVARĪGI! Pastilu garša ir raksturīga izmantotajām sastāvdaļām. Cinks, lietojot lokāli – sūkājot, izmaina garšas un taktīlās sajūtas uz neilgu laiku – sausuma, savelkoša sajūta uz mēles un mutē. Ar katru nākamo lietošanas reizi garšas sajūtu izmaiņas ir vieglāk tolerējamas.Iepakojums:

30 sūkājamas tabletes (pastilas) ar augļu - piparmētras garšuUztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātājiem. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

https://cynkovir.com/lv/


Aktuāli

ALBION®  organisko minerālvielu helāti


                          


Pasaules līderis un novators aminoskābju helātu ražošanā

Apvienojot zinātniskos atklājumus ar patentētām tehnoloģijām ALBION® ir radījis unikālas organisku minerālvielu molekulas, ko cilvēka organisms spēj viegli asimilēt un pilnībā izmantot – minerālvielu aminoskābes helāti.

ALBION® minerālvielu helātu radīšana ir absolūta revolūcija minerālvielu uzsūkšanās un bioefektivitātes ziņā.

Lai organisms spētu izmantot uzņemtās minerālvielas, tām ir jābūt organiskā veidā - tām ir jābūt saistītām ar organisku nesējvielu, jo tikai šādas minerālvielas mūsu organisms spēj atpazīt un izmantot.

Lasīt vairāk »